Pierwszy turniej Snowidzkich "Orlików" za nami!

Dnia 23.09.2017 roku swój pierwszy poważny turniej rozegrała nasza drużyna „Orlików”. Mecze w ramach Ligi Turniejowej zorganizowane były na stadionie w Paszowicach, gdzie oprócz naszych dzieciaków i gospodarzy zawitały drużyny z Legnickiego Pola, Wiadrowa oraz Granowic. Turniej rozgrywany był w niesprzyjającej aurze pogodowej jednak atmosfera wśród zawodników była na tyle gorąca, że nikt nie zwracał uwagi na deszcz i chłodny wiatr.

Zmagania rozpoczęliśmy remisując 1:1 z drużyną KS Legnickie Pole. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Tomek Popiacki. Następne 3 mecze to niestety dominacja przeciwników i kolejno 3 porażki bez zdobytego gola. Cieszy jednak fakt, iż nasi zawodnicy po przegranych meczach nie podłamywali się. W każdym meczu było widoczne zaangażowanie oraz wzajemna motywacja i szacunek. Cała drużyna zasłużyła na słowa pochwały.

Dla Naszej Młodej Drużyny pierwszy turniej był znakomitym testem zgrania i komunikacji na boisku, które szlifowaliśmy na treningach przez kilka poprzednich tygodni. Zmagania w Paszowicach pokazały, że przed nami jest jeszcze dużo ciężkiej pracy.

W szeregach „Orlików” ze Snowidzy wystąpili:

Szymon Szymula, Miłosz Szymula, Wojtek Czerwiński, Oskar Choptiany, Tomek Popiacki, Ola Olchówka, Maksiu Trochanowski, Mikołaj Siczek, Andrzej Toszewski, Wiktor Filipowski.

Drużynę bacznie wspierali:

Aleks Ciszek, Karol Majchrzak, Ksawery Pulchny, Piotrek Popiacki.

Już niedługo w naszej Galerii kilka ujęć z Turnieju w Paszowicach.