Pierwszy sparing!Wyjazd do Okmian.

Nasi piłkarze do przygotowań przystąpią wprawdzie 11 lipca ale już dwa dni wcześniej tj 9 lipca będziemy mieli okazję rozegrać pierwszą grę kontrolną.Stało się to możliwe dzięki porozumieniu z klubem Orlik Okmiany,który wyraził chęć rozegrania sparingu w wymienionym wyżej terminie.Spotkanie rozegramy na wyjeździe.

Dla naszych piłkarzy będzie to dobry wstęp do konkretnych przygotowań a dla zawodników,którzy mają zamiar dołączyć do naszego zespołu pierwsza szansa pokazania się sztabowi szkoleniowemu.Zapraszamy więc wszystkich,którzy chcieliby zasilić "Niebiesko-Czerwonych"w nowym sezonie a także liczymy na dobrą frekwencję w naszych dotychczasowych szeregach..

ORLIK OKMIANY - ZJEDNOCZENI SNOWIDZA   9 lipiec,niedziela,godz.12.00 w Okmianach.

*Zbiórka na wyjazd o godzinie 10.20 w Snowidzy pod budynkiem klubowym.

**Osoby z poza Snowidzy,które wybierają się na mecz bezpośrednio:zbiórka na boisku w Okmianach o godzinie 11.20