Transfery jesień

Transfery jesień 2017/18

*tłustym drukiem transfery pewne

** zwykłym drukiem (czcionka pochyła)-przymiarki do klubu.

Przybyli:

Piotr Raubo (bez klubu), Wojciech Chabecki (bez klubu), Mateusz Krupieczowicz (Bazalt Piotrowice), Paweł Nowak (Rodło Granowice), Mateusz Forgiel (Unia Rosochata), Abubakar Ulbijev (bez klubu,Czeczenia), Wojciech Ogrodniczak (Bazalt Piotrowice),Daniel Olchówka (Park Targoszyn), Dawid Ziółkowski (Park Targoszyn), Mateusz Hołowacz (bez klubu), Karol Forgiel (Unia Rosochata),Grzegorz Niewadzi (wznowił treningi), Dzhanbulat Osmaev  (bez klubu,Czeczenia), Jarosław Rębisz (bez klubu),Paweł Sadłowski (bez klubu), Mateusz Bernacki (bez klubu), Mariusz Zdunowski (trener).

Ubyli:

Fabian Biadała (kontuzja), Jarosław Samborski (kontuzja),Maciej Gałka (kontuzja),Bogusław Babiarz (kontuzja),Konrad Połącarz (kontuzja),Karol Forgiel (kontuzja),Mariusz Zdunowski.