Przerwa zimowa aktywnie i na sportowo!

Zima zbliża się wielkimi krokami, także przerwa między rundą jesienna i wiosenną za pasem. Na podsumowania naszej dotychczasowej gry jeszcze przyjdzie pora, nadszedł jednak czas aby pomyśleć już o przygotowaniach jakie czekają naszą drużynę w okresie zimowym.

Zmagania w rundzie jesiennej kończymy meczem na własnym boisku z Targoszynem 19 listopada. Po ostatniej kolejce zaplanowana jest dwu-tygodniowa przerwa od treningów. Spotkania na hali w trakcie trwającej przerwy będą kontynuowane, jednak będą polegały raczej na rozruchowych, spokojnych grach. Ostrzejszą i cięższą pracę zaczniemy w sobotę 9 grudnia 2017r. Cotygodniowe spotkania będą polegały przede wszystkim na wzmacnianiu kondycji i rozwijaniu motoryki. Kontuzjowani zawodnicy, którzy wracają do pełnej sprawności będą również mile widziani, bo i dla nich przewidziane są ćwiczenia wzmacniające. Wszyscy, którzy zechcą brać udział w sobotnich treningach czekają między innymi przebieżki po Snowidzkim lesie oraz ćwiczenia wzmacniające zapożyczone z treningów crossfitowych. Na pewno będzie ciekawie a przede wszystkim zdrowo.

Oprócz treningów na powietrzu zapraszamy również na hale sportową przy szkole w Marcinowicach. Spotkania rozpoczną się już w ten czwartek (09.11.2017r.) o godzinie 20:00 i będą odbywały się w każdy czwartek- raz w tygodniu. Gry taktyczne piłkarskie stopniowo urozmaicone będą zajęciami z aerobiku sportowego, siatkówki oraz koszykówki.

Zima zapowiada się ciekawie i pracowicie, miejmy nadzieję, że również frekwencja na treningach będzie zadowalająca. Ciężka praca na pewno zaowocuje i przełoży się na wyniki naszej drużyny ale tylko wtedy, jeżeli każdy podejdzie z 200% zaangażowaniem.